|
kpkdrwinowo.jun.pl - Republika Drwinowska
|
|
Województwo Górczyńskie - Rozkład jazdy linii tramwajowych
Tramwajarz - 2013-04-23, 14:06 Temat postu: Rozkład jazdy linii tramwajowych 1, trasa: 19 SIERPNIA- Ołtarzewska- aleja Niepodległości- Stadionowa- Antoniego Boernera- Finlandzka- aleja Przyjaźni- aleja Powstańców- most Miejski- Bulwar- OSIEDLE ŁĄCZNOŚĆ
Czas przejazdu: 60 minut, Zajezdnia I "Przyjaźni", 23/18/14 brygad, częstotliwość: 6/8/10
Linia kursuje w godzinach 4:40-23:30
2, trasa: WRZEŚNIOWA- Wrześniowa- aleja Waryńskiego- aleja Południowa- most Stary- aleja Lotnicza- LOTNISKO
Czas przejazdu: 60 minut, Zajezdnia I "Przyjaźni", 23/18/14 brygad, częstotliwość: 6/8/10
Linia kursuje w godzinach 4:40-23:30
3, trasa: OSIEDLE ŁĄCZNOŚĆ- Bulwar- most Miejski- aleja Powstańców- Boernera- aleja Południowa- aleja Waryńskiego- Wrześniowa- WRZEŚNIOWA
Czas przejazdu: 50 minut, Zajezdnia I "Przyjaźni", 20/15/12 brygad, częstotliwość: 6/8/10
Linia kursuje w godzinach 4:40-23:30
4, trasa: OSIEDLE PRZYJAŹŃ- Finlandzka- aleja Przyjaźni- Stadionowa- STADION
Czas przejazdu: 30 minut, Zajezdnia I "Przyjaźni", 16/13/10 brygad, częstotliwość: 5/6/8
Linia kursuje w godzinach 4:40-23:30
5, trasa: OSIEDLE WASZYNGTONA- most Stary- aleja Południowa- Stadionowa- STADION
Czas przejazdu: 40 minut, Zajezdnia I "Przyjaźni", 20/17/13 brygad, częstotliwość: 5/6/8
Linia kursuje w godzinach 4:40-23:30
6, trasa: OSIEDLE NADRZECZNA- Nadrzeczna- aleja Niepodległości- Stadionowa- aleja Południowa- aleja Przyjaźni- Dworcowa- DWORZEC GŁÓWNY
Czas przejazdu: 30 minut, Zajezdnia I "Przyjaźni", 16/13/10 brygad, częstotliwość: 5/6/8
Linia kursuje w godzinach 4:40-23:30
Rozkład ważny od 22 IV
|
|