kpkdrwinowo.jun.pl - Republika Drwinowska Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 
Zapraszamy do Republiki Drwinowskiej! Załóż firmę a następnie rozwiń ją, aż staniesz się liderem na rynku przewozów i nie tylko! (Wykorzystujemy rysunki ze strony www.transport131.republika.pl). Zapraszamy na www.mzkwaw.ugu.pl!

Poprzedni temat «» Następny temat
Poradnik: Własna firma
Autor Wiadomość
Tramwajarz 
Administrator

Dołączył: 11 Maj 2012
Posty: 3027
Skąd: Miasto Stołeczne
Wysłany: 2012-12-17, 16:17   Poradnik: Własna firma

Chcesz zawojować rynek komunikacyjny w Republice Drwinowskiej? Postępuj więc zgodnie z poniższymi wskazówkami które mają za zadanie pomóc Ci w założeniu własnej firmy. ;-)

Krok 1. Złóż wniosek w Sądzie Gospodarczym: http://kpkdrwinowo.jun.pl/viewforum.php?f=103
W tej kategorii znajdziesz wszelkie potrzebne wzory pomocne przy zakładaniu firmy.

Krok 2. Wniosek został rozpatrzony pozytywnie, i co dalej?
W kategorii danego miasta są tematy z działkami bądź lokalami do wynajęcia.

Krok 3. Mam już zajezdnię, mam firmę i co teraz?
W kategorii Mapy i schematy (http://kpkdrwinowo.jun.pl/viewforum.php?f=107) znajdują się mapy miast oraz schematy sieci komunikacyjnych. Wyznacz trasę na mapie i złóż wniosek o linię. Wnioski o linię składamy w Wojewódzkich Urzędach Wniosków.

Krok 4.
Mam kilka linii, czas na dalszy rozwój
Często pojawiają się na forum przetargi na obsługę linii. Oprócz tego możesz również założyć firmę poza branżową (np.bank, sklep, aptekę). Rozwijaj swoje firmy a staniesz się rozpoznawalnym na rynku i godnym zaufania biznesmenem.

Powodzenia ;-)
_________________
Czyn społeczny podstawą społecznego dobrobytu!
Chwała i cześć przodownikom pracy!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12