Zapraszamy do Republiki Drwinowskiej! Załóż firmę a następnie rozwiń ją, aż staniesz się liderem na rynku przewozów i nie tylko! (Wykorzystujemy rysunki ze strony www.transport131.republika.pl). Zapraszamy na www.mzkwaw.ugu.pl!
Firma: Blue Lines Transport Cmp.
Dołączył: 19 Sty 2013 Posty: 484 Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2013-08-18, 13:49
Funkcja pozabranżowa: Prezydent Dąbrowy Nabrzeżnej
Polecam numerację 6xx, taka właśnie jest przewidziana dla lini prywatnych w naszym mieście.
Linia A101:
Starówka- Obwodowa- Tartaczna- Tartaczna /Os. Kochanowskie/- Rybna /Os. Rybackie/- Os. Mariackie. Czas przejazdu: 37min. Obsługa: midi i maxi. Częstotliwość: 60/60/60.
Linia A107:
Osiedle Centralne /Krzyżowa/- Krzyżowa- Krzyżowa /Os. Lotnicze/- Obwodowa - Os. Myśliwskie. Czas przejazdu: 46min. Obsługa: maxi a w sczytach mega. Częstotliwość: 30/45/30.
Linia A102:
T. Kościuszki- Pionierska- Daszyńskiego- Os. Nowa Wola- Daszyńskiego- Os. Kowale- Obwodowa- Os. Beethovena Północne. Czas przejazdu: 39min. Obsługa: mega. Częstotliwość: 30/15/30.
Linia A104:
Lotnisko- Warszawska- Kolejowa- Dąbrowskiego- Centrum- Dąbrowskiego- Warszawska- Wodociągowa- Centrum Finansowe. Czas przejazdu: 46min (nie wliczając postoju w Centrum). Obsługa: maxi. Częstotliwość: 60/60/60.
Linia A105:
Między Gdańską a Kolejową nie ma przejazdu!
Linia A106:
Połączenie jest nieopłacalne.
Linia A107:
Osiedle Centralne /Krzyżowa/- Krzyżowa- Krzyżowa /Os. Lotnicze/- Obwodowa - Os. Myśliwskie. Czas przejazdu: 46min. Obsługa: maxi a w sczytach mega. Częstotliwość: 30/45/30.
Linia A108:
Olsztyńska /pętla/- Olsztyńska- Os. Głębokie- Olsztyńska- 3-go Maja- Plac Grunwaldzki- Centrum. Czas przejazdu: 41min. Obsługa: midi. Częstotliwość: 60/45/60
Linia A109:
T. Kościuszki- Pionierska- Daszyńskiego- Os. Nowa Wola- Daszyńskiego- Os. Kowale- Obwodowa- Os. Beethovena Północne. Czas przejazdu: 39min. Obsługa: mega. Częstotliwość: 30/30/30.
Linia A110:
Os. Głuszewo- 1-go Maja- Pl. Grunwaldzki- Centrum. Czas przejazdu: 43min. Obsługa: midi. Częstotliwość: co dwie godzinki wystarczy.
Linia A112:
T. Kościuszki- Os. Drwińska Kępa- Daszyńskiego- Centrum Finans.- T. Kościuszki- Smętna- Smętna /plac targowy/- Centrum. Czas przejazdu: 46min. Obsługa: mega. Częstotliwość: 15/8/15.
Linia A113:
Połączenie jest nieopłacalne, po tej samej trasie jedzie linia 926.
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach