Zapraszamy do Republiki Drwinowskiej! Załóż firmę a następnie rozwiń ją, aż staniesz się liderem na rynku przewozów i nie tylko! (Wykorzystujemy rysunki ze strony www.transport131.republika.pl). Zapraszamy na www.mzkwaw.ugu.pl!
Linia numer P1 Trasa: Rybacka- Portowa- Morska- Żytniewska- LO 3- Bierna- Kolberga- Wandy- Zajezdnia- Nowa- Apteczna- Szpital
Czestotliwość: (w minutach)
5` (dni robocze-szczyt)
9` (dni robocze poza szczytem)
10` (szczyt w soboty i niedziele)
15` (poza szczytem w niedziele i sobotę)
Pierwsze kursy:
Codziennie o godzinie 5:00 z każdej pętli
Godziny szczytu
w dni robocze 05:00-09.40;14:00-18:40
w soboty i niedzielę 05:00-08:59-13:00-17:29
Uwagi
Linia numer P2 Trasa: Jesienna- Poranna- Olkuska- Wolności- Biblioteka- Nowa- Zajezdnia
Czestotliwość: (w minutach)
4` (dni robocze-szczyt)
5` (dni robocze poza szczytem)
5` (szczyt w soboty i niedziele)
8` (poza szczytem w niedziele i sobotę)
Pierwsze kursy:
W dni robocze o 4:50 z obydwu pętli, natomiast w Soboty, Niedzielę i Święta o godzinie 5:02
Godziny szczytu
w dni robocze 4:50-9:59; 13:02-17:59
w soboty i niedzielę 5:02-9:59; 14:02-18:59
Uwagi
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach