kpkdrwinowo.jun.pl - Republika Drwinowska Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 
Zapraszamy do Republiki Drwinowskiej! Załóż firmę a następnie rozwiń ją, aż staniesz się liderem na rynku przewozów i nie tylko! (Wykorzystujemy rysunki ze strony www.transport131.republika.pl). Zapraszamy na www.mzkwaw.ugu.pl!

Poprzedni temat «» Następny temat
Nieprzyjemna sprawa
Autor Wiadomość
Lubel 
Przyjaciel Forum
Kukuryku na ...


Firma: COBRA BUS company
Wiek: 25
Dołączył: 17 Lis 2012
Posty: 347
Skąd: jesteś?
Wysłany: 2013-08-02, 06:06   Nieprzyjemna sprawa
   Funkcja pozabranżowa: Burmistrz Czarnego Lasu.


Witam, pojawiła się Nieprzyjemna sprawa. Otóż dzisiaj do Sądu Gospodarczego został
przesłany list od zarządu firmy DELTA-BUS, oto ten list:
Cytat:
__________________________________________________________________
Drwinowo, 01.08.2013

ZAMKNIĘCIE ODDZIAŁU

Witam,szanowne Panie, szanownych Panów, prezesów spółek i firm w Republice Drwinowskiej. Chciałbym z bólem zawiadomić iż firma DELTA-BUS znalazła się
na tzw. "zakręcie". Po wycofaniu oddziału firmy z Bydgoskiego oddziału, firma straciła dużo pieniędzy, a co za tym idzie musiała oszczędzać. W wyniku czego zamknięto oddział w Newrowie, niestety to nie pomogło firmie. Jednak nie było mowy o wycofaniu kursów z Drwinowa. Jednak kilka kursów z rozkładu wypadło. Mniejsza z tym.
Firma przymierzała się do otwarcia oddziału firmy w vGryfiacach ale niestety nie znalazło tam żywej duszy. Tak więc ciągle obsługiwaliśmy tylko Drwinowo, a do firmy zaczynał wchodzić Syndyk. I niestety poprzez decyzję syndyka firma w dniu 02.08.2013 kończy działalność gospodarczą na terenie Drwinowa. W tym dniu przejazdy autobusami naszej firmy są darmowe.

Firma nie musi jednak sprzedawać taboru gdyż syndyk zabrał tyle pieniędzy ile było potrzebne tj. około 700 000 zł, kwota nie jest ujawniona.
Firma musi wycofać swoje połączenia, lecz możliwe że wkrótce ruszy z nowym pomysłem i biznesem właśnie w Drwinowie. Niestety na chwilę obecną nie wiadomo kiedy to się stanie, nie mniej jednak dziękuje wszystkim za pomoc i nie tylko, gdyby nie wy, firma nie istniała by już od czerwca.

Z poważaniem, prezes DELTA-BUS




PS Proszę uszanować moją decyzję i na razie proszę również nie usuwać działu DELTA-BUS.
_________________
[img=http://s11.postimg.org/7vuuqqhdf/image.png]
 
     
REKLAMA 
Kociewie <3

Firma: COBRA BUS company
Dołączył: 19 Sty 2013
Posty: 484
Wysłany: 2013-08-02, 08:04   
   Funkcja pozabranżowa: Burmistrz Czarnego Lasu.


_________________

 
     
Lionsek 
Przyjaciel Forum
Kociewie <3


Firma: Blue Lines Transport Cmp.
Dołączył: 19 Sty 2013
Posty: 484
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2013-08-02, 08:04   
   Funkcja pozabranżowa: Prezydent Dąbrowy Nabrzeżnej


Blue Lines wychodzi z propozycją pomocy taborowej, oraz finansowej, możemy sprowadzić nadwyżkę taboru z innych oddziałów, tak abyście mogli podnieść się z dołka. Gdybyście byli zainteresowani pożyczką, oferuję milion złotych w ratach 0%. Natomiast wypożyczenie pojazdów byłoby nieodpłatne (jedynie koszty eksploatacyjne i paliwo).
_________________

 
 
     
krystian_draco 
Przyjaciel Forum
Chodnikmaster

Wiek: 24
Dołączył: 23 Cze 2012
Posty: 763
Skąd: Oxford
Wysłany: 2013-08-02, 12:38   

Firma MZK Łabędy również może za darmo pomóec, jeśli chodzi o tabor. Po za tym jeżeli Masz linie tramwajowe (nie wiem czy masz) to Fabkol również może wypożyczyć fabrycznie nowe tramwaje, no nie Lionsek?

Pisz na pw jakby co. Napewno Ci pomożemy ;)
_________________
Gdy Ci smutno,
Gdy ci źle
Napisz List do SLD :-D
 
 
     
Lubel 
Przyjaciel Forum
Kukuryku na ...


Firma: COBRA BUS company
Wiek: 25
Dołączył: 17 Lis 2012
Posty: 347
Skąd: jesteś?
Wysłany: 2013-08-02, 14:38   
   Funkcja pozabranżowa: Burmistrz Czarnego Lasu.


Nie dzięki. Firma w ogóle wycofuje się chyba z rynku gdyż nie ma czasu się nią zajmować. A przy okazji negocjowane jest przejęcie firmy przez pewnego nie aktywnego od dawna użytkownika tejże strony. Dzięki za wsparcie ale podziękować muszę.
_________________
[img=http://s11.postimg.org/7vuuqqhdf/image.png]
 
     
adamek 
Przyjaciel Forum

Firma: ZTM Newrowo
Wiek: 25
Dołączył: 12 Maj 2012
Posty: 786
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-08-02, 22:10   
   Funkcja pozabranżowa: Burmistrz Żytniewa


Przez Lewarusa?
_________________
www.mnewrowo.feen.pl
Metropolia Newrowo zaprasza :-)
Miasto partnerskie miasta Drwinowo
 
 
     
Michał 
Przyjaciel Forum
Leśnik

Firma: OMNI-BUS
Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 292
Skąd: Oborniki
Wysłany: 2013-08-03, 08:36   

Nie wiem, ale chyba nie przez mnie. Bo Lubel próbował mi wcisnąć akcję DELTA-BUS ale się nie zgodziłem. Mam swój OMNI-BUS konny :mrgreen:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14