Zapraszamy do Republiki Drwinowskiej! Załóż firmę a następnie rozwiń ją, aż staniesz się liderem na rynku przewozów i nie tylko! (Wykorzystujemy rysunki ze strony www.transport131.republika.pl). Zapraszamy na www.mzkwaw.ugu.pl!
Linia numer S1 Trasa: Wojnicz-Iwiczna-Stawno-Nowa Moskwa-Gołębiów-Kawków-Długoszów-Skrzętowo-Wierzbno-Ksawerów-Rzewuskiego-Tyniecka-Nowostanisławowska-17 stycznia-Hynka-Składy Węgla-Kolektyw-Wierzbińska-Starołęka-Daleka-Jezioro Ornowskie-Branickiego-Malczewskiego-Antoniewska-Partyzantów-Górce-Zakłady Mięsne-Dobrzów-Drwinowska-Lipowsk-Rakowiec-Sierpiec-Zagościniec-Zółta Karczma-Gietrzwałd-Bielice-Wojnicz
Czestotliwość: (w minutach)
20` (dni robocze-szczyt)
30` (dni robocze poza szczytem i szczyt w soboty i niedziele)
30` (poza szczytem w niedziele i sobotę)
Pierwsze kursy:
Dni robocze - (Wojnicz) 5:00
Soboty,Niedzielę - (Wojnicz) 5:35
Godziny szczytu
w dni robocze 04:xx-09.59;13:29-18:59
w soboty i niedzielę 08:59-14:29
Uwagi
Linia numer S2 Trasa: Wojnicz-Bielice-Gietrzwałd-Dębica-Nowa Dębica-Elbląska-25 maja-Ogólna-Robotnicza-Jana z Kolna-Postępy-Podpięty-Roślinna-Wolna-Górce
Czestotliwość: (w minutach)
20` (dni robocze-szczyt)
30` (dni robocze poza szczytem i szczyt w soboty i niedziele)
30` (poza szczytem w niedziele i sobotę)
Pierwsze kursy:
Dni robocze - (Wojnicz) 5:00 (Górce) 4:30
Soboty,Niedzielę - (Gorce) 6:00 (Wojnicz) 6:00
Godziny szczytu
w dni robocze 04:xx-09.59;13:29-18:59
w soboty i niedzielę 08:59-14:29
Uwagi
Linia numer S3 Trasa: Kopalnia Miedzi-Tyniecka-Reytana-Parkowa-Dworzec PKS-Kiepury-Mickiewicza-Cynamonowa-Kanalizacyjna-Okęcka-Chrobrego-Moczydła-Henryków-Skrzętowo-Długoszów-Kawków-Gołębiów-Nowa Moskwa-Stawno-Iwiczna-Wojnicz
Czestotliwość: (w minutach)
30` (dni robocze-szczyt)
30` (dni robocze poza szczytem i szczyt w soboty i niedziele)
60` (poza szczytem w niedziele i sobotę)
Pierwsze kursy:
Dni robocze - (Kopalnia) 5:00 (Wojnicz) 5:00
Soboty,Niedzielę - (Wojnicz) 5:00 (Kopalnia) 5:30
Godziny szczytu
w dni robocze 04:xx-09.59;13:29-18:59
w soboty i niedzielę 08:59-14:29
Uwagi
Linia numer S4 Trasa: Górce-Partyzantów-Plac Ratuszowy-Dąbrowskiego-Czerska-Przyjaźni-40 lecia-Legionów-Białobrzeska-Tatarska-Szmulki-Waltera-Janke-Wałęsy-Wilcza-Gęsia-Krucza-Rzgowska-Swolerarów-11 listopada-Elbląska-Nowa Dębica
Czestotliwość: (w minutach)
25` (dni robocze-szczyt)
30` (dni robocze poza szczytem i szczyt w soboty i niedziele)
60` (poza szczytem w niedziele i sobotę)
Pierwsze kursy:
Dni robocze - (Nowa Dębica) 5:00 (Górce) 5:30
Soboty,Niedzielę - (Górce) 5:30 (Nowa Dębica) 6:00
Godziny szczytu
w dni robocze 04:xx-09.59;13:29-18:59
w soboty i niedzielę 08:59-14:29
Uwagi dodatkowy kurs o godz. 5:15 w Soboty i Niedziele po trasie Krucza-Rzgowska-Swolearów-11 listopada-Elbląska-Nowa Dębica
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach