kpkdrwinowo.jun.pl - Republika Drwinowska Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 
Zapraszamy do Republiki Drwinowskiej! Załóż firmę a następnie rozwiń ją, aż staniesz się liderem na rynku przewozów i nie tylko! (Wykorzystujemy rysunki ze strony www.transport131.republika.pl). Zapraszamy na www.mzkwaw.ugu.pl!

Poprzedni temat «» Następny temat
Uniwersytet Kiepskiego
Autor Wiadomość
krystian_draco 
Przyjaciel Forum
Chodnikmaster

Wiek: 24
Dołączył: 23 Cze 2012
Posty: 763
Skąd: Oxford
Wysłany: 2012-08-19, 11:25   Uniwersytet Kiepskiego

Kiepski Otweira Uczelnie!

Jeden z najbogatszych, a zarazem najsłynniejszych ludzi, właściciel Liń lotniczych SRU Air, największego przewoźnika kolejowego Przewozów Regionalnych-Waldemar Kiepski Otwiera Uniwersytet. Jest to obecnie największa uczelnia w kraju. Będzie można wyvrać jeden z 24 kierónków: Medycyna, Weterynaria, Inżynieria, Robotyka, Mechanika, Politologia, Ochrona Środowiska, Medycyna Sądowa, Prawo, Administracja, Aktorstwo, Archeologia, Filologia Polska, Filologia Radziecka/Rosyjska, Germanistyka, Biologia, Biotechnologia, Ekologia, Etnologia, Chemia, Historia, Mikrobiologia, Psychologia, Zootechnika.

Obecnie

Waldemar Kiepski jest jednym z najbogatszych ludzi w państwie. Ma 41 lat. Jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd polityki, biznesu i showbiznesu. Liczne zaproszenia z telewizji i prasy świadczą o niesłychanej popularności.

Jak zaczynał?

Wojewoda Drwinowa Finlandzkiego jest Polakiem. Od 22 roku życia pracował jako kierowca autobusu w PKS S.A. Zary, po trzech latach w PKS "POLBUS" Wrocław.Po 5 latach pracy ukończył wszystkie potrzebne szkolenie, aby móc być maszynistą. Po ukończeniu prcował w Przewozach Regionalnych. Do Drwinowa przybył 11 lat temu z powodu bólu kosci ogonowej. Przyjechał do specjalisty ortopedy-Ryszarda Kocidupskiego. Spotkał się tam wtedy z równie bogatym i rozpoznawalnym biznesmenem-Adamem Adamkiem. Zaproponował mu Pomoc w załozeniu firmy. Po długim wachaniu Waldemar K. zdecydował się. Założył firmę specjalizujacą się w dalekobieżnych przewozach autobusowych P.A. "Fox-Bus" S.A.. Firma upadła stosunkowo nie dawno temu z powodu nieopłacalności firmy.

Co obecnie o nim wiemy?

Waldemar Kiepski lubuje się w egzotycznych potrawach. Jego ulubionym daniem jest małż w galarecie. Został sfilmowany na bankiecie firm kolejowych, kiedy z roskoszą na twarzy pochłaniał ten przysmak. Wojewoda Drwinowski jest palaczem. Najczęściej można spotkać go palacego "Dymki", lub Kubańskie cygaraz "Burżuja". Lubi wypić, choć nigdy nie spotkano go pijanego w pracy. Na studiach nie lubił matematyki i chemi. Interesuje się koleją i komunikacją autobusową. Czasami dla przyjemności sam zasiada za "kółkiem" autobusu z jednej z jego firm, często równiez mozna spotkać go sterującego pociągiem w PR. Rzadko mozna spotkac go jako pilota samolotu w "Sru", bo trzeba wiedzieć, że ten niezwykle ambitny człowiek posiada również licencje pilota. W 1999 roku ożenił się z Joanną Pupcią, obecnie 34 letnią piekną kobietą, ze średnim wykształceniem. Wyjechała z Waldemarem Kiepskim do RD. Obecnie studiuję Inżynierię i zamierza zatrudnić się w "Kazimierzu".

Czym nas jeszcze zaskoczy?

Waldemar Kiepski obiecał poprawić stan komunikacji w Województwie Finlandzkim, o trzeba wiedzieć, ze prezydent Republiki Drwinowskiej modernizuje przestarzałe, wysokopodłogowe, 30 letnie SANy,"Które Gierka pamiętają'. Wojewoda obiecał również Sprawić, by Drwinowo Finlandzkie było Krajową stolicę edukacji po licealnej oraz pomaturalnej.
-Proszę pani-Mówił Waldemar Kiespki podczas wywiadu-Ja już jestem po piwie, ale z przyjemnością odpowiem na parę pytań. Zakupiłem Jelcze 121MB dla zakładów komunikacji metropolitarnej, tak, to prawda. Wiem, że są to stare pojazdy, ale zakupiłem je z myslą o niepełnosprawnych pasażerach. Na początku miałem kupić Autosany Sancity 9LE, ale 600 000 jak narazie to za dużo. Obiecuje, że kiedyś pozwolę sobie na taki, lub podobny zakup.
_________________
Gdy Ci smutno,
Gdy ci źle
Napisz List do SLD :-D
 
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 11 Maj 2012
Posty: 3027
Wysłany: 2012-08-20, 20:51   

 
 
     
Tramwajarz 
Administrator

Dołączył: 11 Maj 2012
Posty: 3027
Skąd: Miasto Stołeczne
Wysłany: 2012-08-20, 20:51   

Ja modernizuje 30-letnie SANy? Co to za brednie :mrgreen: One mają 40-lat.
_________________
Czyn społeczny podstawą społecznego dobrobytu!
Chwała i cześć przodownikom pracy!
 
     
krystian_draco 
Przyjaciel Forum
Chodnikmaster

Wiek: 24
Dołączył: 23 Cze 2012
Posty: 763
Skąd: Oxford
Wysłany: 2012-08-21, 12:29   

KPK Drwinowo napisał/a:
Ja modernizuje 30-letnie SANy? Co to za brednie :mrgreen: One mają 40-lat.


Będzie trzeba się ich pozbyć. Zostawie jednego jako pojazd zabytkowy, lub założe muzeum komunikacji miejskiej. Tak nie moze być. Postaram sie o dofinansowanie z UE, z Państwa, Urzędu miasta, Urzędu marszałkowskiego, a nawet od wójta i sołtysów poszczególnych wsi w moim województwie :mrgreen: Na pewno kupię (jesli dostanę dofinansowanie):
-Autosan H9.35
-Ikarus 260
-Mercedes 0530 "Citaro" LE Ü
-Autosan 12LE
-Autosan 9LE
-Jelcz M11
-Kazimierz H6
-Mercedes O405NÜ
_________________
Gdy Ci smutno,
Gdy ci źle
Napisz List do SLD :-D
 
 
     
Tramwajarz 
Administrator

Dołączył: 11 Maj 2012
Posty: 3027
Skąd: Miasto Stołeczne
Wysłany: 2012-08-21, 12:48   

Cytat:
Będzie trzeba się ich pozbyć.

Wrzuciłem całe 40-tysiów w ich remont. :/
_________________
Czyn społeczny podstawą społecznego dobrobytu!
Chwała i cześć przodownikom pracy!
 
     
krystian_draco 
Przyjaciel Forum
Chodnikmaster

Wiek: 24
Dołączył: 23 Cze 2012
Posty: 763
Skąd: Oxford
Wysłany: 2012-08-21, 12:49   

Zwróci się z biletów do muzeum.
_________________
Gdy Ci smutno,
Gdy ci źle
Napisz List do SLD :-D
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13